Producenci
Intenso 2.5" Memory Play USB 3.0 1TB zewnętrzny dysk twarde 5400 RPM 2.5" Micro-USB B 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 163 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Model | HDD |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 8 MB |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące