Producenci
Intenso 3411490 pamięć flash 64 GB SDXC Klasa 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 25 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Cechy | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie Odporny na temperaturę Odporny na wstrząsy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Gwarancja 24 miesiące