Producenci
Intenso 3823470 Zewnętrzny dysk SSD 2 TB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Antracyt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 8.1 Windows 11 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 168 g |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wi-Fi | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Dysk SSD | |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | 1.8" |
| Prędkość odczytu z nośnika | 320 MB/s |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące