Producenci
Intenso 512GB Premium USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Antracyt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 89,5 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Szerokość produktu | 53,8 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Dysk SSD | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 320 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 100 MB/s |
| Typ dysku SSD | 1.8" |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
Gwarancja 24 miesiące