Producenci
Intenso 6023890 zewnętrzny dysk twarde 2 TB 5400 RPM 2.5" Micro-USB B 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 Windows 11 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Waga produktu | 168 g |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Dane opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB Typu-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Dysk twardy | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 8 MB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 2 TB |
Gwarancja 24 miesiące