Producenci
Intenso Basic Line pamięć USB 64 GB USB Typu-A 2.0 Czarny, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Żółty |
| Układ | Obrotowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Wydajność | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6,5 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 28 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 5 |
Gwarancja 24 miesiące