Producenci
Intenso High Performance 2.5" 2.5" 480 GB Serial ATA III
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Losowy odczyt (4KB) | 133000 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 480 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 122880 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 83 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące