Producenci
Intenso MEMORY DRIVE FLASH USB3.2/256GB 3541492 pamięć USB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Układ | Pokrywka |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Wydajność | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 256 GB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Prędkość odczytu z nośnika | 70 MB/s |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość opakowania | 83 mm |
| Głębokość opakowania | 11 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,5 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
Gwarancja 24 miesiące