Producenci
Intenso MEMORY PLAY - Festplatte - 2TB - extern (tragbar) - 2.5" (6,4 cm) - USB3.0 - 5400 U/min - Puffer: 8MB - Schwarz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 7 Windows 10 Windows 8 |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 163 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Dysk twardy | |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Prędkość zapisu nośnika | 74 MB/s |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące