Producenci
Intenso Memory Center zewnętrzny dysk twarde 8 TB 5400 RPM 3.5" USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.5 Leopard |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | Nie |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 32 MB |
| Model | HDD |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące