Producenci
Intenso Slim Line pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Pokrywka |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic Windows 8.1 Windows XP Home Windows 7 Home Basic Windows 8 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 12.04 Ubuntu 11.04 Ubuntu 14.04 CentOS 5.1 SuSE Linux 9.3 Solaris 10 U5 Ubuntu 13.04 SuSE Linux 10.2 Fedora 13 Fedora 7 RedHat EL Linux 5.1 Fedora 6 Fedora 8 Fedora 9 Solaris 10 U4 Ubuntu 13.10 RedHat EL Linux 3 U9 Fedora 15 Ubuntu 9.04 FreeBSD 6.3 RedHat EL Linux 5.0 FreeBSD 7.0 RedHat EL Linux 5.3 SuSE Linux 11 RedHat EL Linux 4.0 U7 Ubuntu 8.10 Ubuntu 9.10 RedHat EL Linux 4.0 U6 Ubuntu 11.10 Fedora 11 RedHat EL Linux 5.2 CentOS 5.2 Ubuntu 10.10 RedHat EL Linux 6.0 SuSE Linux 10 SuSE Linux 10.3 Fedora 12 Ubuntu 10.04 Fedora 14 Ubuntu 8.04 RedHat EL Linux 4.0 U5 Ubuntu 12.10 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące