Producenci
Intenso Top M.2 128 GB Serial ATA III
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 133120 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 128000 IOPS |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 50 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Gwarancja 24 miesiące