Producenci
Intenso Twist Line pamięć USB 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Antracyt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Układ | Pokrywka |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość zapisu nośnika | 70 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
Gwarancja 24 miesiące