Producenci
Intenso Ultra Line pamięć USB 128 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Wydajność | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 70 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pojemność | 128 GB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 Windows 11 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące