Producenci
Intenso cMobile Line pamięć USB 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Obrotowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 g |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 12 mm |
| Wydajność | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 70 MB/s |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Pojemność | 128 GB |
| Prędkość odczytu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 70 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące