Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1231TMQ-A-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kopuła |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 12,2 cm |
| Waga produktu | 420 g |
| Wysokość produktu | 99,1 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Szybkość migawki | PAL: 1/25 s–1/100,000 s/PAL: 1/25 s–1/100,000 s |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Określanie odległości | 8,3 m |
| Rozpoznawanie odległości | 16,6 m |
| Obserwuj odległość | 33,1 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 3.6 - 6 mm |
| Wykrywanie odległości | 82,8 m |
| Liczba soczewek | 1 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy