Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP50 |
| Układ | Wieżyczka |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 3 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 170 g |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Wysokość produktu | 97,1 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 25 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Smart IR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy