Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1509T-A-LED-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Układ | Wieżyczka |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 6,4 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Głębokość produktu | 93,6 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zakazane jest samodzielne otwieranie urządzenia; serwis i naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. Uruchamiaj i obsługuj urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. Należy unikać narażenia urządzenia na bezpośrednie działanie wody lub wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy