Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1800M-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 4,3 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 270 g |
| Średnica | 9,34 cm |
| Wysokość produktu | 79,4 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/25 –1/100000, 1/3 –1/100000 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 12 |
| Video | |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 960 x 576 2592 x 1944 960 x 480 3840 x 2160 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Wykrywanie odległości | 30 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zakazane jest samodzielne otwieranie urządzenia; serwis i naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. Należy unikać narażenia urządzenia na bezpośrednie działanie wody lub wilgoci. Uruchamiaj i obsługuj urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy