Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 7,8 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 104,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 730 g |
| Waga produktu | 580 g |
| Średnica produktu | 122 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC) | Tak |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Języki menu ekranowego OSD | Polski, angielski, chiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, koreański, japoński, rosyjski |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Audio | |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port RS485 | Tak |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 105° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 126° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Zoom optyczny | 4x |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 3840 x 2160 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Video | |
| System przeciwmgielny (Defog) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 960 x 480 3840 x 2160 960 x 576 2592 x 1944 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Smart IR | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 576i 1440p 2160p 1944p |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości (tele) | 264 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Określanie odległości (tele) | 26 m |
| Maksymalna przesłona | 1,7 |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 90 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 53 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 9 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 36 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 264 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 18 m |