Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1239TU-Z-A-LED-27135-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Układ | Pocisk |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 10,2 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Waga produktu | 790 g |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Szerokość produktu | 244,1 mm |
| Głębokość produktu | 90,4 mm |
| Ochrona | |
| Menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC) | Tak |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zakres dynamiczny | 130 dB |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 130° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 107° |
| Szybkość migawki | PAL: 1/25 – 1/100000; NTSC: 1/30 – 1/100000 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 960 x 480 960 x 576 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,5 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,2 |
| Wykrywanie odległości (tele) | 128,6 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 8,9 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 4,5 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 25,7 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 44,9 m |
| Określanie odległości | 12,8 m |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Określanie odległości (tele) | 12,8 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 51,4 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 17,9 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy