Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1500C-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit/Słup |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kula (kształt) |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 3,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 190 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 69,7 mm |
| Długość produktu | 161,3 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 290 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 132° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 111° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 58° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2880 x 1620 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 1080p 1440p 576p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 576 960 x 480 2560 x 1440 2880 x 1620 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Smart IR | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,9 m |
| Rozpoznawanie odległości | 12,7 m |
| Określanie odległości | 6,4 m |
| Wykrywanie odległości | 63,6 m |
| Obserwuj odległość | 25,4 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zakazane jest samodzielne otwieranie urządzenia; serwis i naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. Należy unikać narażenia urządzenia na bezpośrednie działanie wody lub wilgoci. Uruchamiaj i obsługuj urządzenie zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy