Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Układ | Pocisk |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 6,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 198,4 mm |
| Wysokość produktu | 76,2 mm |
| Ochrona | |
| Języki menu ekranowego OSD | Polski, angielski, chiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, koreański, japoński, rosyjski |
| Lustro | Tak |
| Menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Zarządzanie przez kabel koncentryczny | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | 1 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 57° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 132° |
| Szybkość migawki | 1/25 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2880 x 1620 960 x 576 960 x 480 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 1440p 1620p 480p 576p |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Nie |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy