Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1801R-Z-IRE6-A-27135
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 11 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Głębokość produktu | 209,9 mm |
| Szerokość produktu | 90,4 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Nie |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Przeglądarka internetowa | Nie |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Funkcja lustrzanego odbicia | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 105° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 126° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Cyfrowy zoom | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Szybkość migawki | 1/3 –1/100000, 1/4 –1/100000 |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczna |
| Zakres zoomu cyfrowego | 4x |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Nie |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| System przeciwmgielny (Defog) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D, Redukcja szumów Ultra 2D |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.7-13.5 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,7 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy moto zoom |