Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-T3A21-Z-2712
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga netto | 380 g |
| Waga brutto | 510 g |
| Wysokość produktu | 10,6 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 125° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 53° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 576 960 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 576p 480p |
| System obiektywów | |
| Rozpoznawanie odległości | 8,8 m |
| Obserwuj odległość | 17,5 m |
| Wykrywanie odległości | 43,9 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,7 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Określanie odległości | 4,4 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy