Producenci
KAMERA HDCVI DAHUA SD22204-GC-LB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Średnica produktu | 122 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 256 MB |
| Menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC) | Tak |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Języki menu ekranowego OSD | Polski, angielski, chiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, koreański, japoński, rosyjski |
| Tryb dzienny / nocny | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 16 MB |
| Przeznaczenie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port RS485 | Tak |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| PTZ | Tak |
| Kąt obrotu | 355° |
| Zoom optyczny | 4x |
| Zakres zoomu cyfrowego | 16x |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 54,2° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 122,3° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112.5° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 1920 x 1080 (HD 1080) 960 x 480 960 x 576 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p 576i 480p |
| Maska prywatności | Nie |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| System przeciwmgielny (Defog) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 12 m |
| Obserwuj odległość | 48 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 11 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 24 m |
| Maksymalna przesłona | 2,7 |
| Wykrywanie odległości | 120 m |