Producenci
KAMERA IP DAHUA EZ-IP EZI-B140-F2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Tuba/kopułka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4,4 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72,3 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Głębokość produktu | 174,5 mm |
| Wysokość produktu | 70,2 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Megabit Ethernet 100 Megabit Ethernet |
| 4G LTE | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | DWDR |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Rozmowa dwukierunkowa | Nie |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci RAM | 64 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 16 MB |
| Kamera | |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Detekcja osób | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 90° |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 90° |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,3 mm (1 / 1.3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 25 / 30 fps |
| Formaty kompresji | H.264B H.264+ H.265 H.264 M-JPEG H.265+ H.264H |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Liczba soczewek | 1 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy