Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW1230R-ZS-2812-S5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Waga produktu | 450 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS;DSS;DMSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 16 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 52.5 - 19° |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Street lamp |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 101 - 33.5° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 125 - 38.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG H.264B |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265+ H.264+ |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 - 6144Kbps; H.265: 12 - 6144Kbps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 1280 x 960 352 x 288 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 352 x 240 704 x 576 1920 × 1080 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Obserwowanie odległości (tele) | 52 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 19 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 26 m |
| Maksymalna przesłona | 1,7 |
| Określanie odległości (szerokie) | 5 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 131 m |
| Określanie odległości (tele) | 13 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 10 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 48 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |