Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW2441E-S-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy | 2,3 W |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 2,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Średnica | 11 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Kodeki dźwiękowe | PCM G.711Mu G.711a G.726 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Region Street lamp |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 355° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 121° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 54° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2560 x 1440 2688 x 1520 704 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 1280 x 960 640 x 480 (VGA) |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264B H.264+ H.265 H.264 M-JPEG H.264H H.265+ |
| Prędkość przepływu danych | 12 kbps–6144 kbps |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości | 63,6 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Rozpoznawanie odległości | 12,7 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,1 m |
| Obserwuj odległość | 25,4 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości | 6,4 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy