Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW5241R-ASE-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 1,6 W |
| Pobór mocy (max) | 4,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 2,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 380 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
| Średnica | 10,9 cm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Mapa ciepła Zaginiony obiekt Opuszczony obiekt Potykacz |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.723 G.726 |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 80° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny Street lamp |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Kąt obrotu | 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Szybkość migawki | 1/3 -1/100000 s |
| Zakres przesuwania | -30 - 30° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 106° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 126° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 8 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 352 x 240 704 x 576 704 x 480 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–8192 kbps H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Formaty kompresji | H.264B H.265 H.264 H.264H |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości | 33,6 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Określanie odległości | 3,9 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,6 m |
| Rozpoznawanie odległości | 7,7 m |
| Obserwuj odległość | 15,4 m |