Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW1431T-ZS-2812-S4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 6,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 690 g |
| Wysokość produktu | 108,3 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS 802.1x RADIUS |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 98 - 31° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 116 - 36° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Szybkość migawki | 1/3 s–1/100000 |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55 - 18° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Kąt obrotu | 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 1280 x 960 2560 x 1440 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 704 x 480 1920 × 1080 2688 x 1520 352 x 240 704 x 576 2304 x 1296 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–6144 kbps, H.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości (tele) | 20 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 40 m |
| Przysłona | F1.7 |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 66 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 26,4 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 200 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 13,2 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 6,6 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |
| Obserwowanie odległości (tele) | 80 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy