Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW2531TM-AS-0280B-S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit |
| Układ | Żarówka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 121,9 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Szerokość produktu | 99,1 mm |
| Głębokość produktu | 121,9 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 s–1/100,000 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2592 x 1944 px |
| Efektywna rozdzielczość aparatu | 2 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Maska prywatności | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 2592 x 1944 704 x 480 2688 x 1520 |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264B H.265 H.264 |
| Smart IR | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 2 |
| Kamera panoramiczna | |
| Stosunek sygnału do szumu (SNR) (kamera panoramiczna) | 56 dB |
| Minimalne oświetlenie (kamera panoramiczna) | 0,008 lx |