Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW3249H-AS-PV-0360B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 12,2 cm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 740 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia | 84° |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,0015 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Lustro | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 1280 x 720 1920 × 1080 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ M-JPEG H.265 H.264 |
| Technologia redukcji szumów | Cyfrowa redukcja szumów 3D-DNR |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |