Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW3841TM-AS-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 6,9 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7,9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 500 g |
| Wysokość produktu | 99,1 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 G.711a G.711Mu |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Balans bieli | Street lamp Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Min. Oświetlenie | 0,007 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 108° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 127° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 352 x 288 352 x 240 704 x 576 1920 × 1080 1280 x 960 2048 x 1536 (QXGA) 2304 x 1296 3840 x 2160 1280 x 720 3072 x 2048 2592 x 1944 3072 x 1728 640 × 480 2688 x 1520 |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265+ H.264B H.265 H.264 H.264+ |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Prędkość przepływu danych | 3 - 8192 kbps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,4 m |