Producenci
KAMERA IP DAHUA IPC-HDW5541TM-ASE-0280B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 710 g |
| Średnica | 10,6 cm |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Przekraczać granicę Mapa ciepła Liczenie ludzi Potykacz Wtargnięcie |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 G.723 G.711a AAC G.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 71° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3 s–1/100000 s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny Lampa |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2592 x 1944 px |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Transmisja wideo | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 352 x 240 704 x 576 1280 x 960 704 x 480 352 x 288 640 x 480 (VGA) 2592 x 1520 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps–8192 Kbps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |