Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE3404W-DE (T5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Wejście audio | + |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 8 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 107,2 mm |
| Waga produktu | 950 g |
| Średnica | 14,1 cm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP,IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| PTZ | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC MiniSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Prędkość przesuwania | 60 °/s |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 105° |
| Balans bieli | Wewnętrzna Światło dzienne ATW Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Sodium lamp |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Szybkość pochylenia | 50 °/s |
| Szybkość migawki | 1/1~1/10000s |
| Zakres przesuwania | 0 - 350° |
| Matryca światłoczuła | |
| Efektywna rozdzielczość aparatu | 1920 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264 |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Maksymalna przesłona | 2,7 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 4x |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy