Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE4225IW-DE (S6)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Standard PoE | IEEE 802.3at |
| Pobór mocy | 18 W (max) |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 16,5 cm |
| Długość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie usuwania obiektów, Wykrywanie bagażu bez nadzoru |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wejście audio | 1 |
| Częstotliwość próbkowania | 8 kHz /16 kHz /32 kHz / 48 kHz |
| Wyjście audio | 1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| filtr szumu | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 57.6° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 34.4° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 64.5° |
| Szybkość migawki | 1 - 1/30000 s |
| Zoom optyczny | 25x |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 100 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Video | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Prędkość przepływu danych | 32kbps - 16384kbps |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265 H.264 M-JPEG H.265+ |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy