Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE4225IW-DE (T5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Średnica | 16,4 cm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Automatyczne uzupełnianie sieci (ANR) | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Widok na żywo | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 20 kan. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6;HTTP;HTTPS;802.1x;Qos;FTP;SMTP;UPnP;SNMP;DNS;DDNS;NTP;RTSP;RTCP;RTP;TCP/IP;UDP;IGMP;ICMP;DHCP;PPPoE;Bonjour |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| PTZ | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 G.722.1 MP2L2 PCM G.711 |
| Częstotliwość próbkowania | 8 - 48 kHz 48 kHz |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 MP2L2 PCM G.726 G.722.1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Zakres szybkości transmisji bitów | 16 - 64 Kbit/s |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Prędkość przesuwania | 80 °/s |
| Prędkość wstępna | 80 °/s |
| Szybkość pochylenia | 80 °/s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 57.6° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/30000 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 34.4° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 64.5° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Balans bieli | Wewnętrzna Sodium lamp MWB Świetlówka L ATW Zewnętrzna Automatyczna |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 100 m |
| Video | |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1280 x 960 1280 x 720 (HD 720) 704 x 480 352 x 240 704 x 576 352 x 288 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32kbps - 16384kbps |
| Regulowanie jakości | Jasność Nasycenie Ostrość Kontrast |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 25x |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stała ostrość | Tak |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 120 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |