Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE4225W-DE 4.8-120mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Douszne |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie mocy | 18 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 239,5 mm |
| Średnica | 18 cm |
| Ochrona | |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie usuwania obiektów, Wykrywanie bagażu bez nadzoru |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryby PTZ | Określony punkt Automatyczne skanowanie |
| PTZ | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Obsługa języków | Włoski Niemiecki Angielski Turecka Rosyjski Tajska Estoński Słoweńska Norweski Chińska tradycyjna Holenderski Francuska Hiszpański Litewski Japońska Czeska Fiński Węgierska Rum Polski Chińska uproszczona LAT Duński Słowacki Szwedzki Bułgarski Grecka Portugalski SER koreańska |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Liczba języków | 32 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kodeki glosu | MP2L2 G.711alaw G.711ulaw G.726 G.722.1 |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Auto zmiana | Tak |
| Prędkość wstępna | 160 °/s |
| Prędkość przesuwania | 160 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Balans bieli | Sodium lamp Fluorescencyjny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Wewnętrzna ATW |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość pochylenia | 120 °/s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 34.4° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 64.5° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 57.6° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) 352 x 240 704 x 576 352 x 288 1280 x 960 704 x 480 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265+ M-JPEG H.265 H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 120 mm |
| Minimalna przesłona | 1,6 |
| Zoom optyczny | 25x |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 3,5 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |