Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE4225W-DE(S6)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Douszne |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2 A |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 18 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 18 cm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 239,5 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Kodeki glosu | G.711ulaw PCM MP2L2 G.726 G.722.1 G.711alaw |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Prędkość przesuwania | 160 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Prędkość wstępna | 160 °/s |
| Szybkość pochylenia | 160 °/s |
| Szybkość migawki | 1 - 1/30000 s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 64.5° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 57.6° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 34.4° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Video | |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Regulowanie jakości | Nasycenie Kontrast Jasność Ostrość |
| Formaty kompresji | H.265+ M-JPEG H.265 H.264 H.264+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) 704 x 480 1280 x 960 352 x 240 704 x 576 352 x 288 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Prędkość przepływu danych | 32 kbps - 16384 kbps |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 120 mm |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Cyfrowe zbliżenie | 16x |
| Zoom optyczny | 25x |