Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE4415IW-DE(T5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Średnica | 16,4 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS EAP-LEAP EAP-MD5 |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| PTZ | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kodeki dźwiękowe | MP2L2 G.726 G.722.1 AAC G.711alaw G.711ulaw PCM |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Prędkość wstępna | 80 °/s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Prędkość przesuwania | 80 °/s |
| Szybkość pochylenia | 80 °/s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 33° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 55° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 61.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 100 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 352 x 240 704 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 2560 x 1440 352 x 288 704 x 480 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Regulowanie jakości | Kontrast Nasycenie Ostrość Jasność |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264+ H.265 H.264 H.265+ |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Transmisja wideo | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 kbps - 16384 kbps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 5 - 75 mm |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Zoom optyczny | 15x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy