Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE5225W-AE (T5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
| Konstrukcja | |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Średnica | 22 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-MD5 EAP-TLS EAP-LEAP |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 20 kan. |
| Widok na żywo | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Zgodność operacyjna klientów | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryby PTZ | Automatyczne skanowanie 4 próbki |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| PTZ | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Kodeki dźwiękowe | MP2L2 PCM G.711 G.726 G.722.1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 90° |
| Szybkość migawki | 1 - 1/30000 s |
| Szybkość pochylenia | 150 °/s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 34.4° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 57.6° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 64.5° |
| Auto zmiana | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Prędkość wstępna | 300 °/s |
| Prędkość przesuwania | 250 °/s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Liczba ustawień (preset) | 300 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 704 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 960 352 x 240 704 x 576 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG H.265+ H.264+ |
| Regulowanie jakości | Kontrast Ostrość Jasność Nasycenie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Określanie odległości | 160 m |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 120 mm |
| Wykrywanie odległości | 1600 m |
| Średnica obiektywu | 1 mm |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Obserwuj odległość | 634,9 m |
| Rozpoznawanie odległości | 320 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 25x |