Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE5232W-AE(T5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Cechy zabiezpieczeń | Wandaloodporna Wodoodporny |
| Układ | Kulisty |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kod IK | IK10 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Średnica | 22 cm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Opuszczony obiekt Wtargnięcie Wykrywanie wejścia do regionu Wykrywanie twarzy Region exiting detection Przekraczać granicę Zaginiony obiekt |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 20 kan. |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Auto-tracking | Tak |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Częstotliwość próbkowania | 8 - 48 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 52 dB |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 PCM G.726 MP2L2 G.722.1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 90° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 57.4° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 50.8° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 29.4° |
| Prędkość przesuwania | 250 °/s |
| Szybkość migawki | 1 - 1/30000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Prędkość wstępna | 300 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Szybkość pochylenia | 150 °/s |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 704 x 576 1280 x 960 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264+ H.265+ H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 M-JPEG H.265+ H.264+ H.264 |
| Prędkość przepływu danych | 32kbps - 16384kbps |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości (tele) | 160 m |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 320 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 634,9 m |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 153.6 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Wykrywanie odległości (tele) | 1600 m |
| Zoom optyczny | 32x |
| Możliwość przybliżenia | Nie |
| Cyfrowy zoom | 16x |