Producenci
KAMERA IP PTZ HIKVISION DS-2DE7S425MW-AEB(F1)(S5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kod IK | IK10 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 42 W |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Wysokość produktu | 362,5 mm |
| Średnica | 22,6 cm |
| Ochrona | |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Lustro | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu, Region exiting detection |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,R TP,TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,PPPoE,Bonjour |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| PTZ | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Tryby PTZ | Określony punkt |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 G.722.1 G.711alaw MP2L2 G.711ulaw PCM |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość pochylenia | 120 °/s |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Prędkość przesuwania | 160 °/s |
| Prędkość wstępna | 240 °/s |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 200 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Regulowanie jakości | Kontrast Jasność Nasycenie Ostrość |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264+ H.265 H.264 H.265+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 704 x 480 2560 x 1440 2048 x 1536 (QXGA) 1280 x 960 352 x 240 704 x 576 352 x 288 1280 x 720 (HD 720) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Prędkość przepływu danych | 32 kbps - 16384 kbps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 165,5 m |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Wykrywanie odległości | 1655,2 m |
| Zoom optyczny | 25x |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,01 m |
| Rozpoznawanie odległości | 331 m |
| Obserwuj odległość | 656,8 m |