Producenci
KARCHER MYJKA WVP 10 ADV *EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Czas pracy | 35 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. |
Gwarancja 24 miesiące