Producenci
KARCHER ODKURZACZ T 7/1 ECO EFFICIENCY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość kabla | 7,5 m |
| Koła | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty Szary |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Ilość pyłu | 7 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Moc | |
| Maksymalna moc wejściowa | 500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 28,1 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Podciśnienie | 23 kPa |
| Nadmuch | 46 L/s |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 7,5 m |
| Standardowa szerokość nominalna | 3,5 cm |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc turbiny | 500 W |