Producenci
KARTON KLAPOWY, pudełko zrobione z tektury 3W 3 warstwowej, kolor szaro/brązowy, 250X200X100mm 320G/M2 30 SZTUK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolorystyka | Jednolity |
| Zawiera materiały nadające się do recyklingu | Tak |
| Kolor produktu | Szarobrązowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiał | Karton |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 30 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. Nie wystawiaj na działanie ognia. Unikaj przechowywania w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące