Producenci
KARTON KLAPOWY, pudełko zrobione z tektury 3W 3 warstwowej, kolor szaro/brązowy, 300x250x150mm 380G/M2 20 SZTUK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiał | Karton |
| Zawiera materiały nadające się do recyklingu | Tak |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Kolor produktu | Szarobrązowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 20 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. Nie wystawiaj na działanie ognia. Unikaj przechowywania w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące