Producenci
KENSOL Nierdzewny Wymiennik C.W.U. KENSOL 200 do pomp ciepła/węż. spir. 2,6m2/grzałka 3kW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Regulowany termostat | Tak |
| Moc grzałki | 3 kW |
| Grzałka | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 200 l |
| Powierzchnia wężownicy | 2.6 m² |
| Stopki regulacyjne | Tak |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 75 °C |
| Domyślna nastawa temperatury | 70°C |
| Typ produktu | Zasobnik C.W.U |
| Przeznaczenie | Pompa ciepła |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1270 mm |
| Głębokość produktu | 595 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy