Producenci
KINGSTON DDR4 8GB 2666MHz CL19 1Rx16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ustawienie trybu | 512M X 64 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Standard JEDEC | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja Wieczysta